Інструмент для ручних машин

Алмазні чашки для виготовлення сферичних та фігурних декоративних поверхонь.

Диски для криволінійного різання та шліфування мармуру та м'яких видів каменю без охолодження «Прорізний 2-в-1».

Диски для шліфування каменю без охолодження "Торнадо". Призначені для сухої фактурної обробки виробів з мармуру, цегли та ін.

Алмазні універсальні шліфувальні диски "Тайфун". Призначені для сухої обробки виробів з граніту, мармуру, бетону і т.д. Специфічна форма і конструкція диска дозволяє виконувати роботи високої складності з максимальною ефективністю.

Алмазний універсальний шліфувальний диск «Тайфун-спеціальний". Призначений для сухої шліфовки і підрізування (завдяки виступаючій боковій різальній грані) виробів з природного каменю, бетону та ін. Високоефективний при реставрації фасадів будинків, при роботі у важкодоступних місцях.

«Тайфун» для високопродуктивної сухої обробки мармуру, габро та інших м'яких видів каменю. Зернистість №00.

Алмазний універсальний шліфувальний інструмент "Тайфун-міні". Форма робочої поверхні плоска з ріжучою бічною частиною, півсфера, опукла, циліндрична, конус, зворотний конус, "чобіток". Посадка М14. Призначені для сухої високопродуктивної обробки граніту або мармуру.

Диски алмазні шліфувальні "Циклон". Призначені для сухого високопродуктивного шліфування торців і площин виробів з граніту, мармуру, бетону та інших будівельних матеріалів.

Диски алмазні шліфувальні "Ромашка". Призначені для сухого шліфування торців і площин виробів з граніту, мармуру, бетону та інших будівельних матеріалів. Поєднує хорошу продуктивність і якісну шліфовку площин і кромок виробів.

Циклон дворядний з кріпленням "Равлик"

Циклон багаторядний

Фрези алмазні торцеві "ФАТ". Призначені для шліфування виробів з природного каменю і бетону. Застосовуються на ручних кутових шліфмашинах. Комплект складається з обдирного №0, трьох шліфувальних номерів №1, 2, 3. Мають високу зносостійкість і продуктивністю.

ФАТ опуклий

Фрези пальцеві. Посадка М14.